Jak by se mělo správně roztáhnout ucho ?

30. června 2014 v 19:39 | Terez.
Aby jste ucho mohli správně roztáhnout, měli by jste ho mít dobře propíchlé. Dírka by měla být uprostřed ušního lalůčku. Neměla by být příliš blízko u kraje ucha, jinak by se lalůček mohl protrhnout.


Při roztahování uší musíte být velice trpěliví. Pokud budete příliš spěchat, riskujete natržení tkáně, zanícení, krvácení, hnisání a další nepříjemnosti. Jak dlouho bude roztahování trvat vám nikdo nepoví, neboť je to velmi individuální, ale opravdu se vyplatí jít na to pomalu a opatrně. Roztahovák by jste měli zavádět do úplně zahojené a čisté dírky, nejlépe s pomocí mastného krému či oleje a to pouze tak daleko, aby jste cítili napnutí, ale nebolelo vás to. Potom by jste měli počkat, až si dírka zvykne a roztahovák v ní sám volně klouže a teprve potom ho posunout dál, nebo vyměnit za větší. Nikdy se nesnažte roztahovat ucho naráz o víc než 1 mm. Dobré je na noc roztahováky vyndavat, aby si ouško odpočinulo , dírky vždy dobře vyčistit a roztahovák umýt nebo vydezinfikovat. Pokud vám ucho nateče, hnisá, nebo máte jiné potíže, rozhodně roztahovák vyndejte a počkejte dokud se dírka nezahojí. Potom začněte znovu s menší velikostí.

Roztahováky

Roztahováky slouží k roztáhnutí dírky na potřebnou velikost

Plugy

Plugy jsou ruzné většinou mají tvar válečku a jsou uzavřené, velikosi jsou také různé.

"Fake" roztahováky

Tyto "Fake" roztahováky jsou dobré pro ty, kteří si nechtějí ucho roztahovat nebo to mají například zakázané od rodičů.

Já a roztahovák

Já osobně jsem měla roztahovák ale roztahovala jsem pouze do 8 mm,protože jsem roztahovák ztratila na dovolené a než jsem dojela domů díra se stáhla zpátky :/.Jelikož se roztahovák ale nelíbil rodičům nemohla jsem roztahovat znovu -_-. Ale je také pravda že mě bylo líto všech naušnic co jsem měla :D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Team Circus Nocte Team Circus Nocte | Web | 30. června 2014 v 19:40 | Reagovat

Sníval si niekedy o živote v cirkuse? Tvoje sny, ale aj najhoršie nočné mory sa môžu stať skutočnosťou... Iba na novom RPG Circus Nocte.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama